Penzion Soběšovice Yacht Club Maják
 
ADRESA Penzion Yacht Club Maják
Žermanická přehrada
Soběšovice 73922
Česká Republika
Pension-Sobesovice-Majak@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Yacht Club Maják ubytování Soběšovice Aktuální počasí částečně oblačno
Penzion Soběšovice Yacht Club Maják - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - disponuje restauracíPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - disponuje vinárnouPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Soběšovice Yacht Club Maják -  je k dispozici připojení na internetPenzion Soběšovice Yacht Club Maják -  je k dispozici letní terasaPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - golfPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - disponuje kavárnouPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - přijímá kreditní karty VISAPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - tenis -poblíž hoteluPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Soběšovice Yacht Club Maják - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

**** Penzion Yacht Club Maják / Soběšovice

Rodinný penzion, restaurace a Yacht Club Maják Vám po celý rok nabízí stylové ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, skvělou kuchyni a sportovní vyžití na břehu Žermanické přehrady.

Celý penzion prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí, aby splňoval vysoké nároky svých hostů. Skupiny nad 10 osob cena: 480 Kč za osobu a noc se snídaní!

Soběšovice Žermanická přehrada ubytování
Penzion Yacht Club Maják má pro Vaše ubytování připraveno 10 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkové pohodlné pokoje. Část pokojů s výhledem na vodní plochu doplňuje balkón. Vybavení nabízí kvalitní nábytek z masivního dřeva, TV a vlastní WC se sprchovým koutem, či rohovou vanou.

Penzion Yacht Club Maják restaurace
Přímo v objektu se nachází stylově zařízená restaurace s vinným sklepem. Atmosféru podtrhuje klenbový strop a krb užívaný k přípravě grilovaných pokrmů. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, na místě máte možnost dokoupení polopenze.

Penzion Maják konferenční služby
Pořádání oslav, firemních večírků a svateb. Pro semináře, školení a konference má penzion ve vybavení dataprojektor, promítací plátno, ozvučení, připojení na internet. Kapacita pro tyto akce je až 80 osob.

Penzion Yacht Club Maják relaxace 
Penzion leží na břehu Žermanické přehrady, tudíž v letních měsících si můžete užívat koupání a s ním spojené atrakce, ale i rybaření. Penzion mimo jiné nabízí i půjčovnu lodí, šlapadel, tenisové kurty, beach volejbal a malé golfové odpaliště.

Dovolená Žermanická přehrada Soběšovice aktivity v okolí
V okolí lze pořádat výlety do Beskyd a za historií kraje. Nedaleko se nachází Janáčkovy Hukvaldy, Štramberk, Radhošť a jiné. Pro sportovní nadšence je tu možnost vyžití na třech golfových hřištích v okolí do 20 km, pro případ špatného počasí aquapark cca 12 km a k tomu hustá síť cyklistických stezek a neméně zajímavá turistika v přilehlých Beskydech.